Intro do příběhu

Intro pro líné čtenáře:

Jste hrstka kladných hrdinů a cestujete do minulosti jako tři spolupracující družiny plnící tři oddělené mise pro záchranu světa: search and destroy, capture the flag a team deathmatch.

Alespoň jeden člen družiny by si měl přečíst následující info k příběhu!!!

Jste nejen skupinou dobrodruhů, ale také ikonou povstání a hrstkou mocných bytostí, které do značné míry pomohly a pomohou utvořit dějiny vašeho národa.

Poté, co jste si odsloužili svoje, jste se každý usadil, snažíce se utéct od reality a zkrotit vnitřní démony a vzpomínky na to, co jste zažili. Možná proto jste zprvu přehlíželi a někteří z vás i ignorovali choutky nového mladého vládce. Dlouhé roky Xander vládl, krutý a krvelačný, bez špetky slitování. Bestie, jenž se z něj během jeho vlády stala, dala vzniknout mnoha jeho druhým jménům, která se šeptala tak tiše, jako by se lidé báli, že je jejich vládce uslyší.

A když vám konečně došlo, jakou chybu jste svojí ignorancí udělali, bylo už příliš pozdě.

Z násilí se staly vraždy, z vražd krveprolití, z krveprolití rituály dávno zapomenutým bohům, kteří se dřív slabí krčili ve stínech a teď vylézají na povrch ve své plné síle. Svět začal chřadnout a upadá do chaosu. Xander Grimm se stal neporazitelným polobohem.

„Cestování časem je pro mnohé velká neznámá a ani my nemáme přesnou představu, jak funguje. Jedním jsme si ale jisti – čím hlouběji do minulosti jdeme, tím větší zásah je potřeba, aby se jeho dozvuk dochoval do současnosti. Času a prostoru nelze upřít jeho osudovost a vždy si hledá cestu zpět do souzené, předpovězené cesty. Představte si ho jako řeku a kámen. Hodíte-li ho do řeky, vytvoří se pár vln a voda se zčeří, ale jen  o kousek dál se hladina opět vyrovná a řeka teče nerušeně dál. Čím větší kámen, tím déle řece trvá, než se srovná. Ale vždy se srovná. A stejně tak je to s časem.“

Pomocí magie cestujete do minulosti, abyste ji změnili a připravili Grimma o věci, které mu pomohly získat absolutní moc.

Amulet (AKA Search and Destroy) – amulet úplného zdvojení umožňuje nositeli dočasně vytvořit své druhé, naprosto totožné já. Nikoli jen kopii, ale druhou bytost. V rukou mocného čaroděje možná více než jednu. Cílem je amulet lokalizovat a zničit.

Chrám z kostí (AKA Team Deathmatch)Na tomto místě údajně přišel Grimm ke své velké moci. Vaším cílem je o tomto místě zjistit všechny dostupné informace a jakýmikoliv prostředky zabránit tomu, co zde Grimm udělal.

Následovníci (AKA Capture the Flag) – Grimm má 9 věrných následovníků. Vždy si k němu najdou cestu. Musíte tyto lidi najít a změnit jejich osudy. (jako obracení mečů ve Stínech nad Kamelotem)